Kilka zdań o mnie i zamiłowaniu do fotografii

🖤

Witaj !💖
Z wielką przyjemnością opowiadam o fotografii i moim zamiłowaniu do niej. 

📸
Pierwsze zdjęcia wykonane prostą „cyfrówką” ponad 10 lat temu obudziły we mnie pasję i pragnienie tworzenia fotografii. Jednak z biegiem lat nabierając doświadczenia poprzez liczne szkolenia, konsultacje oraz fotografując dziesiątki zakochanych par odkryłem jak piękną dziedziną sztuki jest fotografia. Każdy fotografowany obiekt może ukazany być w sposób piękny, ciekawy, a na pewno wyjątkowy.

    Z pełną szczerością przyznaję, że to człowiek po drugiej stronie obiektywu najmocniej motywuje mnie do wzmożonych starań o najlepsze ujęcie. Szczególnym upodobaniem obdarowałem fotografię ślubną, narzeczeńską. Każde spojrzenie, uśmiech, pocałunek są na tyle wyjątkowe, że zasługują na uchwycenie i zatrzymanie ich w kadrze oraz przedłużenie ich istnienia w albumie. Niezależnie od chwili czy jest to dzień zaślubin, czy sesja plenerowa w Bieszczadach, ogrom momentów wartych uchwycenia zachęca nieubłaganie by je zatrzymać.
Jeżeli zatem ujęły Cię moje prace, zachęcam skontaktuj się, porozmawiajmy o pięknych fotografiach i jestem przekonany, że w przyjemnej atmosferze stworzymy znakomite fotografie dla Ciebie i Twoich bliskich. 
Twój fotograf. Daniel